Następny


DZIEWCZYNA Z LILIĄ - oficjalny polski zwiastun (HD, 1080p)

138 wyświetleń
Odin
0
Opublikowano 17 Apr 2019 / In / DZIEWCZYNA Z LILIĄ - oficjalny polski zwiastun (HD, 1080p) / Filmy

DZIEWCZYNA Z LILIĄ - w kinach od 5 lipca

Nagrodzony Oscarem reżyser „ZAKOCHANEGO BEZ PAMIĘCI" z Kate Winslet i Jimem Carrey'em w rolach głównych -- Michel Gondry powraca w szczytowej formie! Jego najnowsza produkcja to magiczne love story z plejadą największych francuskich gwiazd. W słynnej „AMELII" (Audrey Tautou) zakocha się przystojny łamacz serc z „HEARTBREAKERA" (Romain Duris), a towarzyszyć im będzie gwiazda absolutnego hitu „NIETYKALNI" (Omar Sy).

Colin - młody i bogaty wynalazca - ma praktycznie wszystko, czego zapragnie, z wyjątkiem miłości. Za sprawą przyjaciół poznaje piękną Chloe. Wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia szybko przeradza się w miłość na całe życie. Po wymarzonym ślubie udają się w podróż. Po powrocie Chloe zapada na bardzo rzadką chorobę. Colin zrobi wszystko, aby uratować ukochaną.

Nowy film Gondry'ego to ekranizacja „Piany dni" -- międzynarodowego bestsellera, określanego „najbardziej wzruszającą historią miłosną, jaka kiedykolwiek została napisana" (Raymond Queneau); autorstwa Borisa Viana -- francuskiego pisarza słynącego z niezwykłej wyobraźni i nieprzeciętnego poczucia humoru.

Więcej
0 Komentarzy sort Sortuj

Następny